Cool Shingle - Konar İnşaat -

İçeriğe git

Ana menü:

Cool Shingle

Ürünlerimiz > BTM® > BTM Shingle

BTM Cool Shingle
BTM Cool Shingle çevreci, tasarruflu, konforlu ve ekonomiktir. Işın yansıtma özelliği sayesinde yaz sıcaklarında çatılarınız artık daha serin.

Açıklamalar
BTM Cool Shingle çevreci, tasarruflu, konforlu ve ekonomiktir. Işın yansıtma özelliği sayesinde yaz sıcaklarında çatılarınız artık daha serin.

BTM Cool Shingle uygulaması sırasında kendinden yapışkanlı bölümü koruyan sökülebilir plastik folyoyu sıyırarak shingle levhadan ayırmak gereklidir. Böylece yapışkanlı bölüm bir alt sıradaki levhaların üzerine tam olarak yapışma sağlar. BROOF
Dış Yangın Performansına sahiptir.


Avantajları

- Sıcak yaz günlerinde BTM Cool Shingle kaplı çatılar daha az soğutma enerjisine ihtiyaç duyarlar.
- Güneşli sıcak yaz günlerinde klasik koyu renkli çatı yüzeyi sıcaklığı ile karşılaştırıldığında, BTM Cool Shingle kaplı çatılardaki yüzey sıcaklığı daha düşüktür.
- BTM Cool Shingle kaplı çatılarda, çatıdan dış ortama geçen ısı miktarını azaldığı için şehirlerde oluşan ısı adası etkisini azaltır.
- Yapıların soğutulması için daha az enerji tüketileceği için, elektrik santrallerinde daha az enerji üretimi ve beraberinde daha az santral emisyonu oluşturur. Bu da, çevre kirliliğinde azalma anlamına gelmektedir.
- BTM Cool Shingle kaplı çatılar daha az ısı topladıkları için dünya yüzeyinin daha az ısınmasına ve dolayısı ile iklim değişikliğinin daha yavaş gerçekleşmesine katkıda bulunurlar.

KAYNAK : www.btm.co

 


TEKNİK FÖYLER

        
         Cool Shingle


BELGELER

         
         DOP - EN 544

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön