Shingle Dragon - Konar İnşaat

İçeriğe git

Ana menü:

Shingle Dragon

Ürünlerimiz > BTM® > BTM Shingle

BTM Shingle Dragon
BTM Shingle Dragon,cam tülü taşıyıcılı,okside bitümden üretilmiş,alt yüzeyi kendinden yapışkanlı ve üst yüzeyi renkli mineral kırığı kaplı asgari 3,5 mm kalınlığında bir çatı kaplama ve su yalıtım membranıdır.

Açıklamalar
İsmini, Dragon (Ejderha) dişleri biçiminden alan Dragon Shingle kendinden yapışkanlı bir yapıya sahiptir.Gölgeli efekti ile kaplandığı çatıda 3 boyut etkisi yaratan ve böylelikle çatıya bir derinlik kazandıran BTM Shingle Dragon mevcut renk yelpazesine ek olarak iki farklı renk alternatifi (kahve ve bakır-kahve) ile pazara sunulmaktadır. BTM Shingle Dragon BROOF
Dış Yangın Performansına sahiptir.

Kendinden Yapışkanlı Shingle:


Dragon Shingle kendinden yapışkanlı alt yüzeyi ile uygulama kolaylığı sağlar. Uygulandığı yüzeye güçlü yapışma özelliği ile çatınızı uzun yıllar güvenle korur.

Dragon modelinin uygulaması sırasında, kendinden yapışkanlı bölümü koruyan sökülebilir plastik folyoyu sıyırarak shingle levhadan ayırmak gereklidir. Böylece, yapışkanlı bölüm bir alt sıradaki levhaların üzerine tam olarak yapışma sağlar.Avantajları

- Su geçirimsizdir.
- Uygulaması son derece kolaydır.
- Kendinden yapışkanlı olduğu  için ekstra kolaylık ve dayanıklılık sağlar.
- Değişken geometrisi ile alışılmış çatı görünümlerinden bambaşka bir görünüm sunar.
- 3 boyutlu etkisiyle çatı yüzeylerine derinlik kazandırır.
- Hafifliği ile çatılara dolayısıyla yapılara yük getirmez.
- Tam yapışma özelliği ile rüzgara son derece dayanıklıdır.
- Uzun ömürlüdür.
- UV ışınlarına dayanıklıdır.


Ambalaj
BTM Kendinden Yapışkanlı Shingle Dragon, paketler halinde piyasaya sunulmaktadır. Bir paketteki shingle levha adedi 21 olup, 21 levha ile 3 m2 çatı alanı kaplabilmektedir. Paletler halinde sevk edilen Shingle Dragonun 1 paletinde 36 paket shingle bulunmakta ve 1 palet Dragon shingle ile 108 m2 çatı alanı kaplanabilmektedir.


Uyarılar
Çatı sıcaklığının artmaması için uygun bir havalandırma sistemi sağlanmalıdır. Shingle paketleri kullanılmadan önce düşük ve yüksek sıcaklıklardan ve nemden korunmuş olmalıdır. Shingle kaplanacak çatı yüzeyindeki kaplama tahtaları (OSB, Su kontraplağı) kuru olmalıdır.

KAYNAK : www.btm.co

 


TEKNİK FÖYLER

        
      Shingle Dragon


BELGELER

                                                
           ISO 9000                   ISO 9001:2008                DOP - EN 544

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön